Egzamin gimnazjalny 2019

Opublikowano: środa, 17 kwiecień 2019 Drukuj E-mail

W dniach 10-12 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbywają się po raz ostatni egzaminy gimnazjalne, które zamykają pewien rozdział w historii szkoły. Uczniowie, jak ich poprzednicy, bardzo przeżywają swój pierwszy oficjalny egzamin, który zaważy na dalszym wyborze szkół. Za nimi już historia i język polski oraz blok przyrodniczy i matematyka. W ostatnim dniu będą się zmagać z
językiem angielskim na dwóch poziomach, podstawowym i rozszerzonym. Trzymamy za wszystkich zdających kciuki!

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Admin Na Wakacja
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.