„Skaczę jak Artur Partyka”

Opublikowano: wtorek, 30 kwiecień 2019 Drukuj E-mail

„Skaczę jak Artur Partyka” - pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Skoku Wzwyż Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. W zawodach wzięło udział 82 uczestników. Organizatorem był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Urząd Gminy Dębno. Zwycięzca otrzymał puchar, zawodnicy za miejsca I-III otrzymali dyplomy, statuetki, słodycze i kubki termiczne „Barcelona”. Nagrody wręczył Zastępca Wójta Gminy Dębno – Jacek Szklarz i Dyrektor Publicznej Szkoły w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Ornitologiczny 2018 10
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.