Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Opublikowano: piątek, 03 maj 2019 Drukuj E-mail

25 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji stanęło 8 drużyn w kategorii wiekowej 10 – 12 lat i 10 drużyn w kategorii wiekowej powyżej 12 lat. Zawodnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego. Ich zadaniem było rozwiązanie testu obejmującego te zagadnienia oraz zaprezentowanie swoich umiejętności jazdy na rowerze na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Poszczególne konkurencje oceniała komisja sędziowska, a nad przebiegiem turnieju czuwali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Brzesku pod przewodnictwem Naczelnika tego wydziału. Spośród zwycięzców wyłonionych w dwóch kategoriach wiekowych III miejsce wywalczyła grupa uczniów z naszej szkoły do lat 12. Byli to: Patrycja Czajkowska, Martyna Nowacka, Szymon Kliś i Kacper Duda z klasy 5B. I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Brzesku, a miejsce II Szkoła Podstawowa w Mokrzyskach. Grupę powyżej 12 lat szkołę reprezentowali: Michał Jarosz i Michał Nowacki z klas III gimnazjum oraz Mikołaj Świączkowski z klasy VII. Najlepszym indywidualnie okazał się Michał Jarosz, zajmując 5 miejsce w grupie wiekowej powyżej 12 lat.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary i atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów, które wręczyli: Komendant Powiatowy Policji w Brzesku oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Brzesku. Do turnieju BRD uczniów przygotowała pani Bogusława Faron.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Gims2
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.