SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Opublikowano: piątek, 03 maj 2019 Drukuj E-mail

Sukcesem zakończył się udział w II Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „MAGIA ŚWIĄT” dla uczennicy naszej szkoły KAROLINY BOBER z klasy IIIB gimnazjum. Karolina znalazła się w gronie laureatów, zajmując III miejsce i otrzymując nagrodę za oryginalność, własną, niepowtarzalną i unikalną wizję tematyki pracy oraz walory artystyczne zdjęć i wkład włożonej pracy. Konkurs dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i gimnazjum zorganizowało Centrum Edukacji „LECTURA” z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim. Dyplomy uczestnictwa w konkursie otrzymały również uczennice: Patrycja Smoleń z klasy VII - SP, Paulina Węgrzyn III B, Selena Fikas IIIB, Aleksandra Moryc IIIC, Julia Miśkowicz IIIC, Kinga Serwatka IIIC, Izabela Hronowska IIIC i Katarzyna Machowska IIIC - Gimnazjum. Organizatorem szkolnego konkursu była pani Bogusława Faron.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Noga
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.