Transplantacja – masz dar uzdrawiania

Opublikowano: środa, 08 maj 2019 Drukuj E-mail

07 maja 2019 roku gościliśmy w placówce absolwentkę naszego gimnazjum, która w ramach VIII edycji kampanii „Drugie życie” prze­prowadziła prelekcję uświadamia­jącą młodzieży gimnazjalnej, jak możemy pomagać innym, nawet w skrajnych przypadkach, a wszystko to zależy od naszej wiedzy i dobrej woli. W akcję zaangażowało się 2 Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie im. Hetmana Jana Tarnowskiego.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M  DSC1457a
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.