Ziemia, wyspa zielona…

Opublikowano: wtorek, 14 maj 2019 Drukuj E-mail

Troska o naszą planetę jest obowiązkiem każdego człowieka. Przypomina o tym Światowy Dzień Ziemi obchodzony 22 kwietnia. W naszej szkole odbyła się akademia uświadamiająca konieczność ochrony naturalnego środowiska, a zwłaszcza zagrożonych gatunków, o czym traktuje hasło tegorocznej kampanii. Zgromadzona publiczność z zaciekawieniem wysłuchała tematycznych wierszy i piosenek, obejrzała inscenizację „S.O.S mieszkańców łąki” w wykonaniu klasy III oraz oklaskiwała kreacje z surowców wtórnych, uszyte i zaprezentowane przez uczniów z klas VI i VII.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC05475
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.