"Bezpiecznie na wsi..."

Opublikowano: piÄ…tek, 24 maj 2019 Drukuj E-mail

W piątek 17 maja 2019 roku uczennica klasy IIB Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej, Karolina Kędzior, uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu konkursu plastycznego, organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Brzesku pt: "Bezpiecznie na wsi : Maszyna pracuje - dziecko obserwuje". Praca Karolinki została nagrodzona III miejscem w kategorii klas 0-3, wybrana spośród 350 nadesłanych na konkurs ze szkół powiatu brzeskiego. Dzieło plastyczne naszej uczennicy zostało przekazane do konkursu na etapie wojewódzkim, którego podsumowanie odbędzie się w Krakowie. Rozstrzygnięcie etapu ogólnopolskiego będzie miało miejsce w Warszawie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.