Magia Liczb

Opublikowano: piÄ…tek, 24 maj 2019 Drukuj E-mail

Dnia 20 maja 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się VIII Gminny Konkurs Matematyczno-Logiczny Magia Liczb. Jego celem była popularyzacja matematyki oraz kształtowanie umiejętności logicznego i twórczego myślenia. W rywalizacji wzięło udział 11 uczniów, którzy rozwiązywali test składający się z 20 zadań zamkniętych i otwartych.

Wyłoniono następujących laureatów:

I miejsce Grzebieniarz Milena (opiekun Magdalena Hepner–Widło)
I miejsce Witek Hanna (opiekun Magdalena Witek)
II miejsce Matras Mateusz (opiekun Mariola Przeklasa)
III miejsce GÄ…siorek Jan (opiekun opiekun Beata Urbaszewska)
III miejsce Dudek Jakub (opiekun Magdalena Hepner–Widło)

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Dębińskie Centrum Kultury. Odpowiedzialne za organizację konkursu były : p. Katarzyna Wolaki p . Magdalena Hepner–Widło.

M IMG 1256