Kangur Matematyczny 2019

Opublikowano: poniedziałek, 27 maj 2019 Drukuj E-mail

Dnia 20 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny 2019”. Do konkursu przystąpiło 16 uczniów szkoły podstawowej i 1 uczennica gimnazjum. Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymał pamiątkowy upominek w dniu konkursu. W tym roku była to układanka przestrzenna w postaci kuli - breloczka.

19 maja br. zostały przesłane do koordynatorów wyniki konkursu. Troje uczniów z naszej szkoły zdobyło nagrody i wyróżnienia. Są to:

Roczniak Wiktoria kl. V a – kategoria Beniamin
Antoni Kukuś