Miej zasady – segreguj odpady

Opublikowano: czwartek, 30 maj 2019 Drukuj E-mail

Finał Gminnego Konkursu Ekologicznego „Miej zasady – segreguj odpady” okazał się bardzo udany dla uczniów klasy siódmej z naszej szkoły. W kategorii IV (klasy VII-VIII i gimnazjum) wywalczyli I miejsce, pozostawiając konkurencję w tyle. Wykonany przez nich pojazd przyszłości spełnił wszystkie regulaminowe wymagania, a estetyka i pokaźne rozmiary auta wyróżniały je spośród innych prac konkursowych. Nagrody rzeczowe wręczył uczniom Wójt Gminy Dębno na uroczystym podsumowaniu, które odbyło się w Sufczynie. Zadania konkursowe podjęły również dzieci z klasy IIb, budując ogrodową fontannę z surowców wtórnych oraz uczniowie z klasy Va, wykonując ekologiczny dom ze skrzynek. Wszyscy aktywni uczniowie pojadą na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Krakowie.

MIMG 6839