Miej zasady – segreguj odpady

Opublikowano: czwartek, 30 maj 2019 Drukuj E-mail

Finał Gminnego Konkursu Ekologicznego „Miej zasady – segreguj odpady” okazał się bardzo udany dla uczniów klasy siódmej z naszej szkoły. W kategorii IV (klasy VII-VIII i gimnazjum) wywalczyli I miejsce, pozostawiając konkurencję w tyle. Wykonany przez nich pojazd przyszłości spełnił wszystkie regulaminowe wymagania, a estetyka i pokaźne rozmiary auta wyróżniały je spośród innych prac konkursowych. Nagrody rzeczowe wręczył uczniom Wójt Gminy Dębno na uroczystym podsumowaniu, które odbyło się w Sufczynie. Zadania konkursowe podjęły również dzieci z klasy IIb, budując ogrodową fontannę z surowców wtórnych oraz uczniowie z klasy Va, wykonując ekologiczny dom ze skrzynek. Wszyscy aktywni uczniowie pojadą na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Krakowie.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

20181206 113603
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.