Mini Strong Man - 2019

Opublikowano: niedziela, 02 czerwiec 2019 Drukuj E-mail

„Mini Strong Man - 2019” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej z Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Siłowania na Rękę Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. W konkursie wzięło udział 52 uczestników, którzy rywalizowali systemem „pucharowym”. W finale znalazło się 12 zawodników, a zwycięzcę wyłoniono systemem walki „każdy z każdym”. Organizatorem turnieju był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Urząd Gminy Dębno. Zwycięzca turnieju otrzymał Puchar Wójta Gminy Dębno. Zawodnicy za miejsca I-III otrzymali dyplomy, statuetki, słodycze, kubki termiczne „Barcelona”, koszulki i getry piłkarskie. Nagrody wręczył Dyrektor Publicznej Szkoły w Woli Dębińskiej.

Klasyfikacja końcowa pierwszej trójki konkursu:

1. Albert Migdał
2. Kacper Kos
3. Oskar Kułaga

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC04193
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.