Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

Opublikowano: środa, 05 czerwiec 2019 Drukuj E-mail

W Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Tenisa Stołowego Chłopców pod hasłem „I TY możesz zostać Grubbą - 2019” o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. W zawodach wzięło udział 48 uczestników, którzy rywalizowali systemem „pucharowym”, a 12 zawodników, którzy znaleźli się w finale, walczyło o zwycięstwo systemem „każdy z każdym”. Organizatorem turnieju był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa i Urząd Gminy Dębno. Zwycięzca otrzymał puchar, a zawodnicy za miejsca I-III upominki. Nagrody w imieniu Wójta Gminy Dębno wręczył Dyrektor Publicznej Szkoły w Woli Dębińskiej.

Klasyfikacja końcowa pierwszej trójki turnieju:

1. Karol Kliś
2. Adrian Góral
3. Kacper Kurek

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

NIMG 4628A
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.