„Szachy - gra dla Wszystkich”

Opublikowano: środa, 05 czerwiec 2019 Drukuj E-mail

 

W Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Szachowy dla Dzieci z klas I-III „Szachy - gra dla Wszystkich”. W zawodach wzięło udział 11 uczestników, którzy rywalizowali systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 11 rund. Organizatorem był UKS „ATLAS” Wola Dębińska i Publiczna Szkoła Podstawowa. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, dyplomy, upominki oraz słodycze. Nagrody wręczył Zastępca Wójta Gminy Dębno - Jacek Szklarz i Dyrektor Publicznej Szkoły w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska.

Klasyfikacja:

I miejsce - Franciszek Kula
II miejsce - Rafał Ptaszek
III miejsce - Jakub Dudek

Wyróżnienia otrzymali: Hubert Hebda, Tymoteusz Komęza, Michał Marecik, Szymon Śledź, Nikodem Kustosz, Oskar Hebda, Sergiusz Sworniowski, Oliwia Rzepka.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Zw Druzyna2019
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.