Zwycięski Nasz Orle Leć

Opublikowano: czwartek, 06 czerwiec 2019 Drukuj E-mail

WYNIKI  KONKURSU „ZWYCIĘSKI NASZ ORLE LEĆ – WSKAŻ NAM CZYM JEST WOLNOŚĆ”

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że Państwa uczennica Weronika Bihuniak została zwyciężczynią konkursu Zwycięski Orle Nasz Leć, natomiast Karolina Augustynek została nagrodzona wyróżnieniem w tym konkursie.

Monika Jędrzejek-Lesiczko
Muzeum Armii Krajowej
im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie
ul. Wita Stwosza 12, 31-511 Kraków

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 2326
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.