Plebiscyt

Opublikowano: środa, 11 wrzesień 2019 Drukuj E-mail

Plebiscyt

na Najlepszego Sportowca Szkoły „Sportowcy -  Najlepsi z Najlepszych- 2019” o  Puchar Wójta Gminy Dębno

„Sportowcy -  Najlepsi z Najlepszych - 2019” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Plebiscytna Najlepszego Sportowca Szkoły o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Uczniowie całej szkoły w tajnym głosowaniu wybierali z grona prawie 60 kandydatów najlepszych dziesięciu sportowców naszej szkoły.

Organizatorem plebiscytu był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Urząd Gminy Dębno. Miejsca I-III premiowane były pucharami, a zawodnicy z pierwszej dziesiątki otrzymali atrakcyjne upominki. W imieniu Wójta Gminy Dębno nagrody wręczyła Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska.

Klasyfikacja końcowa najlepszej dziesiątki plebiscytu:

1. Kacper Marmól - 26 głosów
  2. Michał Nowacki - 23 głosów