Plebiscyt

Opublikowano: środa, 11 wrzesień 2019 Drukuj E-mail

Plebiscyt

na Najlepszego Sportowca Szkoły „Sportowcy -  Najlepsi z Najlepszych- 2019” o  Puchar Wójta Gminy Dębno

 

„Sportowcy -  Najlepsi z Najlepszych - 2019” pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Plebiscytna Najlepszego Sportowca Szkoły o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. Uczniowie całej szkoły w tajnym głosowaniu wybierali z grona prawie 60 kandydatów najlepszych dziesięciu sportowców naszej szkoły.

Organizatorem plebiscytu był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Urząd Gminy Dębno. Miejsca I-III premiowane były pucharami, a zawodnicy z pierwszej dziesiątki otrzymali atrakcyjne upominki. W imieniu Wójta Gminy Dębno nagrody wręczyła Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska.

Klasyfikacja końcowa najlepszej dziesiątki plebiscytu:

  1. Kacper Marmól - 26 głosów
  2. Michał Nowacki - 23 głosów
  3. Wiktor Sowa- 20 głosów
  4. Franciszek Gadzina- 18 głosów
  5. Patryk Szakarłat- 16 głosów
  6. Kacper Kos - 14 głosów
  7. Marcin Wołek - 13 głosów
  8. Antoni Kukuś - 10 głosów
  9. Emilia Kural- 8 głosów
  10. Emilia Kurek- 6 głosów

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Psbp2009 6
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.