Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Opublikowano: środa, 11 wrzesień 2019 Drukuj E-mail

19 czerwca 2019 roku zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Najpierw, w kościele pw. św. Małgorzaty w Dębnie o godz. 8:00, odbyła się msza święta. O godzinie 9:00 spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, by wyróżnionym uczniom wręczyć nagrody i pożegnać absolwentów klasy ósmej i klas trzecich gimnazjum.
Dyrektor szkoły w swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny oraz życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.

 

(Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M DSC2247
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.