Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Opublikowano: środa, 11 wrzesień 2019 Drukuj E-mail

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej miało miejsce 2 września 2019 roku o godzinie 9 w kościele pw. św. Małgorzaty, a o 10:00 w budynku szkoły. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Polski, następnie zabrała głos dyrektor szkoły Agata Jankowska, która powitała uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości, wśród których znaleźli się Wiceminister Zdrowia pani Józefa Szczurek-Żelazko i Wójt Gminy Dębno pan Wiesław Kozłowski. Po wystąpieniu Pani Dyrektor uczniowie klasy ósmej przedstawili montaż słowno-muzyczny poświęcony 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Następnym punktem uroczystości było ślubowanie uczniów klas pierwszych. Zaproszeni goście dokonali przecięcia wstęgi zmodernizowanego  pionu żywieniowego sfinansowanego ze środków rządowego programu ,,Posiłek w szkole i w domu’’. Na zakończenie oficjalnej części  uroczystości  dyrektor szkoły życzyła uczniom wielu sukcesów, wiary we własne możliwości,  wyznaczania sobie ambitnych celów i ich realizacji. Uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

 

(Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M 115
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.