Lekcja historii

Opublikowano: środa, 18 wrzesień 2019 Drukuj E-mail

We wtorek 3 września br., w związku z 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej,  w naszej szkole odbyła się „Lekcja o Polskim Państwie Podziemnym”, współfinansowana ze środków Województwa Małopolskiego. Prowadził ją Kajetan Rajski, redaktor naczelny Kwartalnika „Wyklęci”, odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę za zasługi w działalności na rzecz upamiętniania historii Polski.

 

(Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M20050104
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.