Wrzesień 1939 r. w Małopolsce

Opublikowano: poniedziałek, 23 wrzesień 2019 Drukuj E-mail

17 września br. o godz. 10:00, w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę, w naszej szkole  miało miejsce otwarcie wystawy upamiętniającej te tragiczne dla Polaków wydarzenia. Dzięki uprzejmości Dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury Pana Łukasza Przybyły przez najbliższe dwa tygodnie uczniowie będą mieli możliwość obejrzenia ekspozycji. Będzie to doskonała lekcja historii i okazja, by przypomnieć o wszystkich Polakach, którzy oddali życie za Ojczyznę. W uroczystości otwarcia wzięli udział: organizator Pan Łukasz Przybyło, Dyrektor PSP Agata Jankowska, Pan Piotr Marecik i uczniowie klasy VII. Wystawa powstała dzięki środkom otrzymanym z Urzędu Gminy w Dębnie.

 

(Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC05738
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.