Ognisko klasy 2

Opublikowano: poniedziałek, 30 wrzesień 2019 Drukuj E-mail

  

Wspaniały prezent klasie drugiej sprawili Rodzice Oli Pałuckiej, zapraszając dzieci, rodziców i wychowawcę na wspólne ognisko integracyjne. Kiedy dorośli zajęli się pieczeniem kiełbasek, uczniowie w tym czasie opanowali przydomowy plac zabaw znajdujący się w ogrodzie i wyposażony w wiele atrakcji.  Niespodzianka czekała ich jednak później. Pan Grzegorz, tata Oli, przygotował zaprzęg konny. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się oporządzeniu zwierząt. Dowiedziały się, że to ogromna pasja gospodarza, który bierze udział w konkursach w powożeniu bryczką. Praca w gospodarstwie wymaga dużego wysiłku, jednak satysfakcja z udziału w zawodach, spotkania z ludźmi o takich samych zainteresowaniach wynagradza wszystko. Dzieci i rodzice przejechali się bryczką, a konie pokazały swoje niezwykłe umiejętności. Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom Oli, jak również kolegom Pana Grzegorza, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci. Dziękujemy!  Wszystko udało się znakomicie, dlatego uczestnicy umówili się na powtórzenie takiego spotkania.

 

Zapraszamy do oglądania zdjęć. (Galeria )

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Sdedasde
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.