Dzień Bezpiecznego Komputera 2019

Opublikowano: wtorek, 15 październik 2019 Drukuj E-mail

W naszej szkole dnia 11 października przeprowadzona została akcja związana z Dniem Bezpiecznego Komputera. Uczniowie klasy IIIa pod opieką pani pedagog przygotowali krótką prezentację oraz ulotki na temat zagrożeń wynikających z korzystania z komputera i zasobów sieci internetowej. Każda klasa z osobna miała okazję przypomnieć sobie o podstawowych zasadach dotyczących bezpieczeństwa w Internecie.

Życzymy wszystkim użytkownikom komputera i Internetu rozsądku podczas chwil spędzanych w wirtualnym świecie!

(Galeria)

MPB092123