Dzień Bezpiecznego Komputera 2019

Opublikowano: wtorek, 15 październik 2019 Drukuj E-mail

 

W naszej szkole dnia 11 października przeprowadzona została akcja związana z Dniem Bezpiecznego Komputera. Uczniowie klasy IIIa pod opieką pani pedagog przygotowali krótką prezentację oraz ulotki na temat zagrożeń wynikających z korzystania z komputera i zasobów sieci internetowej. Każda klasa z osobna miała okazję przypomnieć sobie o podstawowych zasadach dotyczących bezpieczeństwa w Internecie.

Życzymy wszystkim użytkownikom komputera i Internetu rozsądku podczas chwil spędzanych w wirtualnym świecie!

 

(Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

PA130012
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.