I miejsce w Zawodach Gminnych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

Opublikowano: poniedziałek, 21 październik 2019 Drukuj E-mail

W hali sportowej w Woli Dębińskiej zostały rozegrane Gminne Zawody w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W finałowych meczach Wola Dębińska spotkała się z drużyną ze szkoły w Dębnie, wygrywając w kategorii dziewcząt 5:0 , a w kategorii chłopców 6:3.
Skład zwycięskich drużyn PSP Wola Dębińska:Emilia Kurek, Katarzyna Gadzina, Emilia Wołek, Oliwia Szkarłat, Weronika Płaneta, Zuzanna Płaneta, Natalia Bugaj, Kacper Kos, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak,  Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartłomiej Pięta, Oskar Kułaga, Bartosz Ciemięga.
Turniej objął patronatem Wójt Gminy Dębno -  Wiesław Kozłowski.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Gsbp 1m
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.