Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt „Rzucam jak Gortat”

Opublikowano: środa, 30 październik 2019 Drukuj E-mail

W sali gimnastycznej szkoły w Woli Dębińskiej odbył się Konkurs Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt  „Rzucam jak Gortat” o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego. Organizatorem zmagań sportowych byli: UKS "ATLAS", Urząd Gminy Dębno i Publiczna Szkoła Podstawowa. W konkursie wzięło udział 48 dziewcząt. Uczestniczki wykonywały  jeden rzut próbny i dwanaście rzutów punktowanych. Nagrody dla zwycięzców wręczył Zastępca Wójta Gminy Dębno - Jacek Szklarz i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej - Agata Jankowska. Zwyciężczyni otrzymała puchar, a zawodniczki za miejsca od I do III otrzymały statuetki, dyplomy, medale, nagrody rzeczowe i słodycze.

Klasyfikacja końcowa konkursu:

1. Katarzyna Gadzina

2. Emilia Kurek

3. Oliwia Szkarłat

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MWP 20170523 11 03 44 Pro
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.