Mała książka – wielki człowiek

Opublikowano: środa, 30 październik 2019 Drukuj E-mail

29 października br. nasza szkoła wzięła udział w pilotażowym projekcie Instytutu Książki skierowanym do wszystkich klas pierwszych szkół podstawowych województwa małopolskiego oraz ich rodziców, realizowanym w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej  promującej czytelnictwo „Mała książka – wielki człowiek”.  Tego dnia uczniowie klas pierwszych z rąk Pani Dyrektor otrzymali  „Pierwsze czytanki dla…” – książkę zawierającą starannie dobrany zestaw utworów polskich poetów i pisarzy do wspólnego czytania z rodzicami i nie tylko. Pani Dyrektor wraz z Panią Bibliotekarką przypomniały dzieciom, jak ważne jest czytanie książek i jak należy o nie dbać.

Mamy nadzieję, że otrzymane książki przyczynią się do pobudzenia wyobraźni i ciekawości świata i zapoczątkują wspaniałą przygodę czytelniczą trwającą przez całe życie.

 

(Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Wreczenie Nagrod Foto
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.