MAŁOPOLSKA ZŁOTA JESIEŃ

Opublikowano: niedziela, 03 listopad 2019 Drukuj E-mail

23.10.2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich odbył się XIV Gminny Konkursu Plastyczny „Malowanie jest łatwe”. W konkursie udział wzięło 6 uczennic z naszej szkoły. Były to: Kinga Chlupka i Aleksandra Serafin z klasy 8, Paulina Chamioło i Weronika Pięta z klasy 6 oraz Karolina Kędzior i Aleksandra Powroźnik z klasy 3.
Uczestnicy konkursu  z 8 szkół podstawowych z terenu Gminy Dębno rywalizowali w zmaganiach na najpiękniejszą pracę przedstawiającą małopolską złotą  jesień. Jury wśród wielu barwnych i oryginalnych prac wyróżniło w kategorii klas II-III pracę Karoliny Kędzior ,  a drugim miejscem nagrodziło pracę Aleksandry Serafin w kategorii klas VII-VIII.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Dębińskie Centrum Kultury  i Starostwo Powiatowe w Brzesku. Opiekę nad uczniami sprawowała Bogusława Faron.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP4131275
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.