Dzień Krajobrazu

Opublikowano: wtorek, 05 listopad 2019 Drukuj E-mail

20 października 2019 roku był obchodzony Dzień Krajobrazu ogłoszony w 2017 roku przez Radę Europy. Trzeci Międzynarodowy Dzień Krajobrazu promował wartość wody w przyrodzie. W ramach tegorocznych obchodów były podejmowane działania informacyjno-edukacyjne mające na celu zwiększenie wiedzy społeczeństwa na temat roli wody w obliczu coraz bardziej uszczuplających się jej zasobów. W naszej szkole w obchody Dnia Krajobrazu włączyli się uczniowie klas I-III, którzy obejrzeli prezentację pt. „Woda – źródło życia”, wykonali prace plastyczne na temat roli wody w życiu człowieka i zwierząt, przeprowadzili doświadczenie „woda słona – woda słodka”i odbyli spacer do oczyszczalni ścieków.

 

(Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M4h
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.