Święto Odzyskania Niepodległości

Opublikowano: wtorek, 19 listopad 2019 Drukuj E-mail

Tuż przed Świętem Niepodległości, dnia 8 listopada, uczciliśmy 101 rocznicę tego wydarzenia podczas uroczystej akademii. Z tej okazji klasa V pod okiem pani Bogusławy Frankowskiej oraz Pani Małgorzaty Brzuchacz przygotowała i przedstawiła montaż słowno-muzyczny wraz z inscenizacją związaną z rozbiorami Polski oraz trudną i długotrwałą drogą przywrócenia Polski na mapę Europy. Wzruszające piosenki w wykonaniu solistów i chóru szkolnego pod kierownictwem pani Elżbiety Regi podkreśliły nastrój wydarzenia. O piękną scenografię zadbała pani Bogusława Faron. Uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście, w podniosłym nastroju odśpiewali hymn narodowy o godzinie 11.11.

 

(Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSCN1891
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.