Święto Odzyskania Niepodległości

Opublikowano: wtorek, 19 listopad 2019 Drukuj E-mail

Tuż przed Świętem Niepodległości, dnia 8 listopada, uczciliśmy 101 rocznicę tego wydarzenia podczas uroczystej akademii. Z tej okazji klasa V pod okiem pani Bogusławy Frankowskiej oraz Pani Małgorzaty Brzuchacz przygotowała i przedstawiła montaż słowno-muzyczny wraz z inscenizacją związaną z rozbiorami Polski oraz trudną i długotrwałą drogą przywrócenia Polski na mapę Europy. Wzruszające piosenki w wykonaniu solistów i chóru szkolnego pod kierownictwem pani Elżbiety Regi podkreśliły nastrój wydarzenia. O piękną scenografię zadbała pani Bogusława Faron. Uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście, w podniosłym nastroju odśpiewali hymn narodowy o godzinie 11.11.

(Galeria)

M Szachy