Powiatowy Konkurs Plastyczny „Karykatury Znanych Sportowców” o Puchar Wójta Gminy Dębno

Opublikowano: wtorek, 26 listopad 2019 Drukuj E-mail

Uczniowski Klub Sportowy „ATLAS”, Urząd Gminy Dębno i Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej zorganizowali Powiatowy Konkursu Plastyczny „Karykatury Znanych Sportowców” o Puchar Wójta Gminy Dębno i pod Patronatem Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej. Miał on na celu krzewienie kultury fizycznej poprzez popularyzację wybitnych postaci świata sportu i ich osiągnięć oraz odkrywanie utalentowanych plastycznie uczniów z terenu powiatu brzeskiego, a także promowanie zasad  fair play w sporcie.

Konkurs był adresowany do uczniów szkoły podstawowej, a tematykę stanowiły karykatury znanych sportowców polskich i zagranicznych. Wpłynęło 87 prac z 21 szkół, które zostały ocenione przez jury. Za I, II i III miejsce uczniowie otrzymali puchary, statuetki, medale i dyplomy, piłki do koszykówki, kubki termiczne oraz słodycze. Nagrody wręczyli: wręczył Wójt Gminy Dębno - Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej- Agata Jankowska.

Wyniki konkursu:

miejsce I – Patryk Gałek – PSP Szczepanów

miejsce II – Izabela Zyznawska – PSP Jurków

miejsce III– Kacper Grzyb – PSP Porąbka Uszewska

 

Wyróżnienia otrzymali:

Patrycja Kapusta – PSP Jaworsko

Oliwia Szwedo – ZSP w Brzesku

Gabriela Szwider – PSP Wojakowa

Michał Garbień – PSP nr 1 Brzesko

Iga Dopnik – PSP Szczurowa

Martyna Kargol – ZSP Borzęcin Górny

Faustyna Sowa – PSP Gnojnik

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

PA140042
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.