Powiatowy Konkurs Plastyczny „Karykatury Znanych Sportowców” o Puchar Wójta Gminy Dębno

Opublikowano: wtorek, 26 listopad 2019 Drukuj E-mail

Uczniowski Klub Sportowy „ATLAS”, Urząd Gminy Dębno i Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej zorganizowali Powiatowy Konkursu Plastyczny „Karykatury Znanych Sportowców” o Puchar Wójta Gminy Dębno i pod Patronatem Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej. Miał on na celu krzewienie kultury fizycznej poprzez popularyzację wybitnych postaci świata sportu i ich osiągnięć oraz odkrywanie utalentowanych plastycznie uczniów z terenu powiatu brzeskiego, a także promowanie zasad  fair play w sporcie.

Konkurs był adresowany do uczniów szkoły podstawowej, a tematykę stanowiły karykatury znanych sportowców polskich i zagranicznych. Wpłynęło 87 prac z 21 szkół, które zostały ocenione przez jury. Za I, II i III miejsce uczniowie otrzymali puchary, statuetki, medale i dyplomy, piłki do koszykówki, kubki termiczne oraz słodycze. Nagrody wręczyli: wręczył Wójt Gminy Dębno - Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej- Agata Jankowska.

Wyniki konkursu:

miejsce I – Patryk Gałek – PSP Szczepanów