Światowy Dzień Życzliwości

Opublikowano: poniedziałek, 02 grudzień 2019 Drukuj E-mail

Przypadający na 21 listopada Światowy Dzień Życzliwości był okazją do podjęcia działań, których celem było zwrócenie uwagi na stosunki międzyludzkie, na życzliwość i na obdarowywanie się - choćby na jeden dzień, a może i w inne dni, dobrocią, uśmiechem, które nic nie kosztują, a dają wiele ciepła.

Gazetka przygotowana przez Samorząd Uczniowski przypominała o nadchodzącym święcie. Natomiast w samym dniu życzliwości odbyło się głosowanie wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły na najmilszą uczennicę i najmilszego ucznia.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przypinali do ubrania emblematy w postaci uśmiechniętej buźki.

W wyniku wyborów Najmilszymi zostali:

• w kategorii klas I-III Zofia Serafin kl. III A oraz Dorian Grodny z kl. II
  • w kategorii klas IV-VIII Weronika PÅ‚aneta z kl. VII oraz MikoÅ‚aj ÅšwiÄ…czkowski z kl. VIII.

Najmilszym gratulujemy :)

MP9152203