Wakacje

Światowy Dzień Życzliwości

Opublikowano: poniedziałek, 02 grudzień 2019 Drukuj E-mail

 

Przypadający na 21 listopada Światowy Dzień Życzliwości był okazją do podjęcia działań, których celem było zwrócenie uwagi na stosunki międzyludzkie, na życzliwość i na obdarowywanie się - choćby na jeden dzień, a może i w inne dni, dobrocią, uśmiechem, które nic nie kosztują, a dają wiele ciepła.

Gazetka przygotowana przez Samorząd Uczniowski przypominała o nadchodzącym święcie. Natomiast w samym dniu życzliwości odbyło się głosowanie wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły na najmilszą uczennicę i najmilszego ucznia.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przypinali do ubrania emblematy w postaci uśmiechniętej buźki.

W wyniku wyborów Najmilszymi zostali:

  • w kategorii klas I-III Zofia Serafin kl. III A oraz Dorian Grodny z kl. II
  • w kategorii klas IV-VIII Weronika Płaneta z kl. VII oraz Mikołaj Świączkowski z kl. VIII.

Najmilszym gratulujemy :)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Sd2009 023
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.