Wakacje

Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś

Opublikowano: poniedziałek, 02 grudzień 2019 Drukuj E-mail

25 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Misiowi na ucho szeptane - wiersze o misiach i niedźwiedziach". Organizatorem konkursu, który cieszył się dużą popularnością wśród najmłodszych uczniów, była pani Jolanta Ogar. W konkursie udział wzięło 7 recytatorów z kl. I i III. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawe i zostały zaprezentowane z ogromnym zaangażowaniem.

Jury przyznało:

pierwsze miejsce - Natalii Gawor z kl. IIIA,

drugie miejsce – Ilonie Szostak z kl. IB,

trzecie miejsce zajęła Oliwia Kawa z kl. IB.

Ponadto wyróżniono : Igę Wołek, Ksawerego Serwatkę, Julię Krzykalak oraz Julię Ledzińską.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy Przyjaciela Misia oraz upominki.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

 

(Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Mslupsk 2012
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.