Wakacje

Czary mary

Opublikowano: poniedziałek, 02 grudzień 2019 Drukuj E-mail

Zgodnie z tradycją z okazji imienin świętego Andrzeja, końcem listopada, odbywają się huczne zabawy, podczas których chętni do poznania przyszłości wróżą sobie. Często także doszukują się symbolicznych znaczeń w przedmiotach, nabierających w tym dniu szczególnej mocy.

Również uczniowie klas I-IV Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej przeżyli wspaniały czas, pełen magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów. Wszyscy bawili się doskonale w czasie zabawy andrzejkowej. Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki. Oprócz wróżb odbyły się również zabawy, które rozweseliły wszystkich. W zabawie wzięły udział prawie wszystkie dzieci. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie poczęstunku. Miło spędzony czas sprawił dzieciom wiele radości i z pewnością pozostanie na długo w ich pamięci. Konkursy przygotowała i przeprowadziła pani Jolanta Ogar. Dziękujemy uczniom kl. VIII, którzy byli naszymi didżejami.

 Tegoroczne andrzejki można uznać za udane. Miłą pamiątką będą fotografie wykonane podczas "magicznego czasu wróżb i tańca".

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP1240276
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.