Wakacje

„Przyśpieszamy” Święta Bożego Narodzenia

Opublikowano: piątek, 20 grudzień 2019 Drukuj E-mail

Okres przed Świętami Bożego Narodzenia to czas szczególny, czas kiedy stajemy się względem siebie milsi, bardziej życzliwi. To doskonały moment, by uczyć dzieci empatii. 5-letnia Natalka zmaga się z poważną chorobą. Mama dziewczynki prosi o wysłanie do niej świątecznych kartek, by dziecko mogło poczuć atmosferę i magię świąt. Końcem listopada uczniowie klasy Ia i Ib również włączyli się w tę akcję. Bardzo przejęli się historią dziewczynki i własnoręcznie wykonali dla niej kartki z przyniesionych przez siebie materiałów. Każda kartka była wyjątkowa i wykonana z sercem.

 

(Galeria)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP2220516
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.