XIII Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych

Opublikowano: piątek, 20 grudzień 2019

 

W poniedziałek 16.12.br. w naszej szkole już po raz 13 odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych. Konkurs jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim 26 uczniów z klas 1-8.  Uczestnicy oceniani byli w trzech kategoriach, tj. kategoria A klasy 1-3, kategoria B klasy 4-6 oraz kategoria C klasy 7-8.

Jurry w składzie Jolanta Ogar, Anna Marecik i Elżbieta Rega postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia.

W kategorii A

1 miejsce Julia Ledzińska

2 miejsce Jan Piekarz

3 miejsce Natalia Gawor i Sandra Sumara

Wyróżnienia otrzymały: Alicja Barnaś i Julia Płaneta  oraz Ilona Szostak.

W kategorii B

1 miejsce Wiktoria Roczniak

2 miejsce Zofia Kania

3 miejsce duet Marlena Sadłoń i Szymon Szostak

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały: Agnieszka Kliś i Anna Serafin.

W kategorii C

1 miejsce zajął Patryk Ledziński

2 miejsce Katarzyna Gadzina

3 miejsce Szymon Rozmus

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a Laureaci drobne upominki ufundowane przez Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego. Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca, reprezentować będą naszą szkołę w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych w Łysej Górze w dniu 10.01.2020 roku/piątek/.

 

(Galeria)

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.