Wakacje

Święty Mikołaj u dzieci z sekcji szachowych UKS Atlas Wola Dębińska

Opublikowano: poniedziałek, 09 grudzień 2019 Drukuj E-mail

Do dzieci z sekcji szachowych UKS Atlas przyszedł Święty Mikołaj, który wręczył uczestnikom zajęć paczki z słodyczami. Uroczystość ta zbiegła się z podsumowaniem rocznej pracy sekcji szachowych klubu i z tej okazji dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy oraz statuetki, które wręczyła Wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej - Małgorzata Sacha.

Nagrodzeni uczniowie: Iga Wołek, Mija Kądziołka, Franciszek Kula, Rafał Ptaszek, Jakub Dudek, Hubert Hebda, Tymoteusz Komęza, Jakub Karolczak, Nikodem Kustosz, Oskar Hebda, Sergiusz Sworniowski, Michał Maziarz, Piotr Różak, Jan Piekarz, Tomasz Smoleń, Łukasz Smoleń, Krystian Bachulski, Wiktor Wadas, Tymon Irytowski, Ksawery Kupiec, Ksawery Serwatka.

Co ciekawe Ministerstwo Edukacji Narodowej objęło patronatem akcję rozpowszechniania nauki gry w szachy w polskich szkołach i powierzyło to zadanie m.in. Polskiemu Związkowi Szachowemu. Celem opracowanego przez PZSz projektu „Edukacja przez szachy w szkole” jest przede wszystkim zwiększenie umiejętności matematycznych polskich uczniów szczególnie w zakresie logiki, orientacji przestrzennej, myślenia analitycznego, rozwiązywania problemów oraz kształtowanie ważnych cech osobowości: jak odpowiedzialność, koncentracja, intuicja.Dzieci grające w szachy doskonalą swój umysł, pomimo iż traktują je przede wszystkim jako zabawę.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M IMG 9672
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.