Trzy klucze do Nieba

Opublikowano: poniedziałek, 23 grudzień 2019 Drukuj E-mail

,,Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich największa jest miłość"

(1 Kor 13,12-13)

20 grudnia w naszej szkole o godz. 9:50 odbył się spektakl bożonarodzeniowy pt. „Trzy klucze do Nieba" przygotowany przez uczniów klas szóstych oraz chór szkolny. Przedstawienie zostało zaprezentowane nauczycielom, zaproszonym gościom, uczniom i pracownikom szkoły. Na uroczystość przybyli: radny Gminy Dębno - pan Józef Ciuruś, sołtys Woli Dębińskiej - pan Kazimierz Roczniak, sekretarz Rady Rodziców - pani Barbara Szostak, skarbnik Rady Rodziców - pani Iwona Borowiec, a także emerytowani nauczyciele.

Po południu o godz. 16:00 sztukę zobaczyli rodzice uczniów oraz mieszkańcy wsi.

Młodzi aktorzy przedstawili historię króla, który przeszedł cały świat, poszukując kluczy do Nieba. Znalazł je poprzez dostrzeżenie tego, co w życiu ważne - pomógł ukorzenić się uschniętemu drzewku, zaopiekował się staruszką, zobaczył Maleńkiego Jezusa w żłóbku.

Tymi trzema kluczami są: wiara, nadzieja i miłość.

Piękną scenografię zaprojektowała pani Izabela Góra. Opracowanie muzyczne przygotowała pani Elżbieta Rega.
Nad całością przedsięwzięcia czuwały panie: Krystyna Klimek i Zuzanna Jarek.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MWP 20150320 003
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.