V Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Józefa Barana

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 27 wrzesień 2006 Opublikowano: środa, 27 wrzesień 2006 Drukuj E-mail

26 września 2006 roku w Borzęcinie odbył się V Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Józefa Barana, pod hasłem "Jakże się wami nie cieszyć/ dni pogodne darowane dni/ wyłuskane jakby/ z ostatnich słoneczników", w którym uczestniczyło 91 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. W jury zasiadał sam poeta. Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Kociołek z IIIb i Karolina Gawor z III d.
Weronika recytowała utwory: "Nokturn" i "Ach serce", a Karolina "Ciepły zachód słońca" i "Letni pastelowy zmierzch".
Poziom uczestników konkursu był bardzo wysoki. Nasze reprezentantki niestety nie zakwalifikowały się do drugiego etapu.

Mslupsk 2012