Wizyta pani weterynarz

Opublikowano: wtorek, 25 luty 2020 Drukuj E-mail

Dzieci z klas I-III biorą czynny udział w projekcie „Czytam z klasą”. Drugi moduł zatytułowany jest „Zwierzęce lekturki spod chmurki”, a zadaniem jest spotkanie z weterynarzem. Dzieci nie mogły się doczekać tej umówionej wizyty. 20.02.2020 r. przybyła do nas pani weterynarz Anna Sokołowska wraz ze swoją suczką Czili. Radości było co niemiara. Pani Anna bardzo ciekawie opowiadała o swojej pracy, wtajemniczając dzieci, jak opiekować się swoim pupilem,by był radosny i cieszył się dobrym zdrowiem. W dowód sympatii do zwierzaków wychowawcy wręczyli karmę przyniesioną przez dzieci, by pani weterynarz przekazała ją na rzecz mieszkańców schroniska dla zwierząt.

(Galeria)

Druzyna   Wola Debinska