Opublikowano: piątek, 24 styczeń 2020 Drukuj E-mail

„Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje”

/Gustaw Flaubert/

24 stycznia 2020 roku o godz. 16.00 w naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy 3 A wraz z wychowawczynią. Zebranych gości przywitała pani wicedyrektor Małgorzata Sacha i pani Małgorzata Migda, która była organizatorem całego przedsięwzięcia. Obie panie złożyły babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia. Z kolei mali aktorzy zaprezentowali ciekawy program artystyczny i swoje umiejętności taneczne, wokalne i plastyczne. Potem podarowali gościom własnoręcznie zrobione upominki – serduszka. W uroczystości wzięli udział również prababcia i pradziadek, którym wręczono róże. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich zebranych.

Dziękujemy Babciom i Dziadkom za serce, bezgraniczną miłość, którą okazują swoim wnukom.

(Galeria)

Bartek Gra