Edukacja klasa 2

Opublikowano: wtorek, 17 marzec 2020 Drukuj E-mail
20.03.2020 r.

Uczniowie klasy II pracują zgodnie z zaleceniami wychowawcy, wiadomościami przesyłanymi na klasowego e-maila grupowego. Kontakt odbywa się poprzez pocztę elektroniczną. Tam uczniowie znajdą zadania na poszczególne dni.

Witam uczniów klasy II.
Chciałam przypomnieć, że pracujecie w domu zgodnie z tym co ustaliliśmy razem.
Z edukacji polonistycznej proszę zrobić ćwiczenia do str. 49, przeczytać tematyczne czytanki, a z edukacji matematycznej do str. 43.
Cały czas utrwalacie tabliczkę mnożenia oraz dzielenie w zakresie 100.
Ćwiczycie dodawanie i odejmowanie do 100.
Nie zapominajcie o czytaniu lektury "Calineczka" oraz książek z biblioteki lub tych, które posiadacie w domu.
Ponadto proszę w pierwszej "Poczytance" podkreślić ołówkiem rzeczowniki, w drugiej czasowniki, w trzeciej przymiotniki.

Systematycznie będę przesyłane dalsze zalecenia.
Pozdrawiam wych. Lucyna Mucha

Absolwenci Zespolu Szkol