Drodzy ósmoklasiści!

Opublikowano: środa, 18 marzec 2020 Drukuj E-mail

Czas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych to możliwość powtórzenia materiału.

W tym celu Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet zadań powtórkowych dla uczniów klas VIII, który będzie publikowany codziennie od 16 do 25 marca.

Każdy taki zestaw będzie się składał z:

• zadaÅ„ z jÄ™zyka polskiego zorganizowanych wedÅ‚ug lektur obowiÄ…zkowych w klasach VII-VIII;
  • zadaÅ„ z matematyki zorganizowanych wedÅ‚ug kolejnych wymagaÅ„ szczegółowych podstawy programowej;
  • zadaÅ„ z jÄ™zyka angielskiego – zorganizowanych wedÅ‚ug umiejÄ™tnoÅ›ci.

Zadania będą publikowane codziennie o godz. 9:00 na stronie internetowej www.cke.gov.pl, natomiast rozwiązania – o godz. 15:00.

Zachęcamy do korzystania z zadań przygotowanychprzez CKE!

Powodzenia!

Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej