Dzieci uczą rodziców: Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa + kolejne darmowe materiały do nauki

Opublikowano: piÄ…tek, 20 marzec 2020 Drukuj E-mail
Naszym wspólnym obowiązkiem w tym nadzwyczajnym czasie jest dołożenie wszelkich starań, by pozostające w domach dzieci i ich rodzice otrzymywali darmowe materiały do nauki w domu. Przygotowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego - organizatora ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" - film z 10 poradami psychologa dotyczącymi wychowania dzieci.

Wskazówek udziela psycholog mgr Beata Liwowska.

Na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.