K O M U N I K A T

Opublikowano: piątek, 10 kwiecień 2020 Drukuj E-mail

Walczymy z rozprzestrzenianiem się epidemii i stosujemy się ściśle do zaleceń (więcej na stronie www.gov.pl).

Od 9 do 14 kwietnia trwa wiosenna przerwa świąteczna.

15 kwietnia br. wznawiamy nauczanie na odległość, które zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej trwać będzie do 26 kwietnia 2020 r.

Egzamin ósmoklasisty zostaje przeniesiony z kwietnia na czerwiec 2020. Konkretna data zostanie podana co najmniej 3 tygodnie przed egzaminem.

Przypominamy o zakazie wychodzenia na ulicę osób nieletnich bez opieki dorosłego. Obowiązuje on do 19 kwietnia 2020 r.
Od czwartku, 16 kwietnia br.,
wszyscy poruszający się mają obowiązek zasłaniania ust i nosa na ulicy, w urzędach, sklepach, miejscach świadczenia usług i zakładach pracy. Obowiązuje on do odwołania.

20231128 171916