''On mnie nauczył wypowiadać słowa''

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: sobota, 14 październik 2006 Opublikowano: sobota, 14 październik 2006 Drukuj E-mail

13 października 2006r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Uczniowie klasy IV i członkowie kółka polonistycznego pod kierunkiem pani Zuzanny Jarek oraz chór szkolny prowadzony przez panią Elżbietę Rega przygotowali program artystyczny pt. "Szkolna rozprawa". Były podziękowania dla nauczycieli za codzienny trud, cierpliwość i poświęcenie oraz życzenia sukcesów w pracy zawodowej. Do życzeń dołączyli się przedstawiciele Rady Rodziców. Zostały również wręczone Nagrody Dyrektora Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej. Nagrodzeni nauczyciele:
Pani Alicja Zych –Sacha
Pani Elżbieta Rega
Pani Dorota Batko
Pani Anna Szczęśniak
Pani Małgorzata Maliszczak
Pani Lucyna Mucha
Pani Joanna Nowak
Pani Magdalena Hepner-Widło Nagrodzeni pracownicy obsługi:
Pani Maria Przybyło
Pani Małgorzata Kural
Pani Dorota Sadłoń
Pani Małgorzata Paryło
(Zdjęcia w Naszej Galerii)

M20180327 095943