Capella Cracoviensis dla dzieci - Teatr im. Juliusza SÅ‚owackiego w Krakowie

Opublikowano: piątek, 17 kwiecień 2020 Drukuj E-mail

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie wraz z Capellą Cracoviensis zaprasza w najbliższą sobotę, tj. 18 kwietnia, o godz. 11:00, na transmisję online z kameralnego koncertu na flet prosty, klawesyn i skrzypce adresowanego dla najmłodszych w ramach cyklu poranków muzycznych.

Jeżeli brakuje Wam pomysłów w jaki sposób zorganizować czas spędzony w domu najmłodszym pociechom, zajrzyjcie proszę w najbliższą sobotę 18 kwietnia o godzinie 11:00 na facebook Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie!

Wraz z Capellą Cracoviensis zrealizujemy transmisję online z kameralnego koncertu na flet prosty, klawesyn i skrzypce adresowanego do najmłodszych w ramach cyklu poranków muzycznych matinée.

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/3357189284295144/

Koncert odbędzie się, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, we foyer w Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Mamy ogromną prośbę o rozesłanie tej propozycji do nauczycieli, rodziców i uczniów Waszej szkoły.

PROGRAM:

Georg Philipp Telemann: Trio TWV 42:a1 (1718)

Affetuoso – Vivace – Grave – Menuet

Francesco Maria Veracini: Sonata Sesta (1716)

Largo – Allegro – Allegro

George Frideric Handel: Sonata triowa op. 5 nr 5 (1739)

Largo – Come alla breve – Larghetto – A tempo giusto – Air – Bourre

WYKONAWCY:

Katarzyna Czubek - flet prosty

Katarzyna Olszewska - skrzypce

Adam Jastrzębski - klawesyn

Czas trwania - około pół godziny.

Więcej informacji na www Teatru:

Do zobaczenia!

M Koniec2016