I Gminny Konkurs Fotograficzny

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 18 październik 2006 Opublikowano: środa, 18 październik 2006 Drukuj E-mail

"W żółtych płomieniach liści…"
I Gminny Konkurs Fotograficzny
Organizatorzy: Zespół Szkół im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej
Dębińskie Centrum Kultury Cele konkursu: 1. Odkrywanie i popularyzacja najciekawszych zakątków ziemi dębińskiej.
2. Ukazywanie piękna przyrody jesienią.
3. Rozbudzanie zainteresowania sztuką fotografii. Regulamin konkursu : 1. Uczestnikiem konkursu może zostać uczeń szkoły podstawowej lub gimnazjum.
2. Tematem konkursu jest piękno przyrody jesienią. 3. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać do 3 zdjęć.
4. Minimalny format zdjęć 10 cm x 15 cm.
5. Każda fotografia powinna zawierać na odwrocie opis, w skład którego wchodzą:
• tytuł pracy
• miejsce jej wykonania
• imię i nazwisko, klasa, nazwa szkoły autora
• imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna. 6. Prace przechodzą na własność organizatora, który zastrzega sobie prawo do dalszego ich wykorzystania z zastrzeżeniem podania autora pracy.
7. Prace w zamkniętej kopercie prosimy przesłać na adres: Zespół Szkół w Woli Dębińskiej
z dopiskiem „KONKURS FOTOGRAFICZNY” 8. Przesłanie prac jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
9. Termin nadsyłania prac: do 20 listopada 2006 r.
10. O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Szczegółowych informacji udziela Lucyna Migdał (tel. 66-58-218) Zapraszamy!

Pliki do pobrania:
• Regulamin konkursu >>Pobierz